На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Аналитика / Экономика

Ні українці, ні росіяни не хочуть об'єднання в одну державу

Версия для печати Версия для печати

Більшість жителів як України, так і Росії вважають, що ці держави мають існувати незалежно одна від одної. В Україні об'єднання з Росією бажають лише 12% опитаних. За останні роки ця кількість зменшилася з 20% до 9%, але після Майдану підскочила на 3%

Такі дані були отримані в ході дослідження Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" та Київського міжнародного інституту в Україні й організації Левада Центр в Росії.

Більшість (68% в Україні, 59% у Росії) хотіли б бачити свої держави незалежними, але дружніми державами – з відкритими кордонами, без віз та митниць. З листопада ця група людей в Україні зменшилася на 5%, в Росії – зросла на 4%.

В Україні об'єднання в єдину державу з Росією бажають лише 12% опитаних. За останні роки ця кількість зменшилася з 20% до 9%, але після Майдану підскочила на 3%.

Найбільше прихильників об’єднання - на Сході (26%) та на Півдні (19%), найменше - в Центрі (5%) та на Заході (1%). Найсильніше таку позицію підтримують в АР Крим (41%), Донецькій області (33%), Луганській (24%), Одеській (24%), Запорізькій (17%), Харківській області (15%). Однак навіть там переважає підтримка співіснування України і Росії як двох незалежних дружніх держав.

Дослідники підкреслюють, що, серед жителів України, об’єднатися в єдину державу хочуть 9% українців і 32% росіян, однак більшість виступають за те, щоб Україна і Росія були незалежними, але дружніми державами – з відкритими кордонами, без віз та митниць (68% та 63% відповідно).

З-поміж прихильників політичних партій найвищий відсоток охочих приєднати Україну до Росії серед прибічників комуністів (35,5%), але серед них більшість бачить Україну та Росію дружніми незалежними державами (63%). Серед тих, хто підтримує Партію регіонів, приєднання до Росії бажають 28%.

У Росії приєднання України хотіли б 16%.

В Україні були опитані 2032 респонденти віком від 18 років, що мешкають в усіх областях. Статистична похибка даних не перевищує 2,2%. Для порівняння з Росією наводяться дані опитування, проведеного російською дослідницькою організацією "Левада-Центр" з 21 до 25 лютого 2014 року. У ньому брали участь 1603 респонденти у віці від 18 років у 130 населених пунктах 45 регіонів країни. Статистична похибка даних не перевищує 3,4%.


Джерело: Українська правда| Количество показов: 1333 |  Автор:  Експерти |  Голосов:  4 |  Рейтинг:  3.66 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку

Статьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (195) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (279) 
Образование (552) 
Общество (471) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (543) 
Энергетика (60) 

ПОДПИСКА

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Кондратенко Віктор Іванович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Микола Зеров. Літературно-критичний нарис

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua