На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Аналитика / Политика

Звернення до українського народу

Версия для печати Версия для печати

Україна опинилася в драматичній ситуації, коли вибір Президента перетворюється на референдум щодо долі Української держави та її цивілізаційної орієнтації

За цих умов, ми, члени Української Народної Ради, звертаємось до всіх громадян України із закликом – підтримати в другому турі виборів Президента України кандидатуру Юлії Тимошенко.

Розуміючи сильні і слабкі сторони діяльності Ю. Тимошенко, ми, однак, вважаємо, що саме вона здатна захистити найвищі національні інтереси України, сприяти зміцненню громадянського суспільства і забезпечити демократичний розвиток нашої держави, її європейський вибір.

Віримо, що Ю. Тимошенко спроможна поставити державу на службу звичайних людей – трудівників, а не олігархів і бюрократичних можновладців.

Той, хто вважає, що ми не маємо вибору, що 7-го лютого не треба брати участь у голосуванні, насправді робить вибір на користь В. Януковича.

Пам’ятайте, В. Янукович – не самодостатній, керований іззовні політик, який прагне повернути минуле, перетворити Україну на сателіта відроджуваної московської імперії з євразійським безнаціональним обличчям.

Прихід до влади В. Януковича та його команди означатиме втрату політичної самостійності України та її європейських перспектив.

Юлія Тимошенко – виразник інтересів Майдану – забезпечить зміцнення української державності на історичних традиціях боротьби за свободу, на духовних цінностях нашого народу та на європейських засадах.

Підписи:

Дмитро Павличко
Іван Драч
Левко Лук’яненко
Юрій Щербак
Іван Дзюба
Володимир Василенко
Ігор Юхновський
Юрій Мушкетик
Мирослав Попович
Володимир Пилипчук
Роланд Франко
Богдан Горинь
Олег Чорногуз

Київ, 21 січня 2010 р.

 

Протокол № 1

Засідання ради старійшин української народної ради

21 січня 2010 р. м. Київ

Присутні:

Павличко Д., Драч І., Пилипчук В., Сверстюк Є., Танюк Л., Овсієнко В., Щербак Ю., Юхновський І., Василенко В., Мушкетик Ю., Франко Р.

Головуючий – Дмитро Павличко

Порядок денний:

1. Про результати І туру виборів Президента України.

Доповідач – Дмитро Павличко.

2. Про підтримку кандидата в Президенти в ІІ турі.

Доповідач – Дмитро Павличко.

3. Різне.

1). Слухали Дмитра Павличка.

2). Слухали Дмитра Павличка – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко

Слухали Івана Драча – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

Слухали Володимира Пилипчука – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

Слухали Євгена Сверстюка – Пропозиція підтримати заклик Президента України В. Ющенка про не підтримку жодного з кандидатів у ІІ турі Президентських виборів.

Слухали Леся Танюка – Пропозиція підтримати заклик Президента України.

В. Ющенка про не підтримку жодного з кандидатів у ІІ турі Президентських виборів.

Слухали Василя Овсієнка – Пропозиція підтримати заклик Президента України.

В. Ющенка про не підтримку жодного з кандидатів у ІІ турі Президентських виборів.

Слухали Юрія Щербака – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

Слухали Ігоря Юхновського – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

Слухали Володимира Василенка – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

Слухали Юрія Мушкетика – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

Слухали Роланда Франка – Пропозиція підтримати у ІІ турі Президентських виборів Ю. Тимошенко.

За – 8
Проти – 3
Утрималися – 0

Вирішили:

1). Підтримати у ІІ турі виборів Президента України – Тимошенко Юлію Володимирівну.

2). Закликати громадян України, зокрема членів УНР підтримати у ІІ турі Президентських виборів – Тимошенко Юлію Володимирівну.


Голова                                                                 Д. Павличко


| Количество показов: 1317 |  Автор:  Члени Української Народної Ради |  Голосов:  11 |  Рейтинг:  3.73 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к спискуОтзывы 1 - 10 из 16
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец

Андрей Набоков, 10.02.2010 16:47:45 Цитировать Имя

Цитата
Полагаю, что будет справедливо, если теперь та вторая половина украинцев возьмёт реванш, пусть порадуются своей победе, пусть покажут на что способны. А мы посмотрим, послушаем, понаблюдаем - может тоже позлорадствуем, а может поможем, покажем себя с лучшей, а не с худшей, стороны... и через пять лет определимся с новыми лидерами.
А почему Вы думаете, что через пять лет они вообще допустят выборы? Или если ВСЕ председатели изб.комиссий будут получать зарплату в ПР - нужно ли будет считать результаты? Можно ли будет провести избирательную кампанию при полностью карманных СМИ?


Alena Sudakova, 10.02.2010 15:10:26 Цитировать Имя

А про Австралию - да, что-то в этом есть однозначно позитивное. smile:)


Alena Sudakova, 10.02.2010 15:09:21 Цитировать Имя

Как сказал М. Монтень, "Не достигнув желаемого, делают вид, будто желали достигнутого".

Есть и такой способ защиты психики от массовой фрустрации.


Олександр Бабушкін, 10.02.2010 14:54:57 Цитировать Имя

Привет Братаны!!! Нынче так нужно учиться приветствоваться. Привыкайте. Да и наша страну Украину уже называют УРКАиной. Привыкайте.
И не пререживайте сильно. Ну надо же быть справедливым до конца. Они пять лет проклинали, проигравши выборы, критиковали, палки в колёса ставили, злорадствовали над междуусобными разборками в стане пмаренчевых и ждали своего часа (тут и кризис подсобил).
Полагаю, что будет справедливо, если теперь та вторая половина украинцев возьмёт реванш, пусть порадуются своей победе, пусть покажут на что способны. А мы посмотрим, послушаем, понаблюдаем - может тоже позлорадствуем, а может поможем, покажем себя с лучшей, а не с худшей, стороны... и через пять лет определимся с новыми лидерами.
Особо переживать не нужно. Вот когда-то в Австралию выслали преступников, каторжан, а они такую страну соорудили, что белая зависть берёт.
Давайте будем посмотреть, что из этого получится.


Alena Sudakova, 10.02.2010 11:39:07 Цитировать Имя

Звичайно, мій попередній "спіч" має сенс тільки у тому випадку, якщо для нас має значення вірність вирішення задачі. Якщо ми хочемо у будь-яку ціну отримати все одно яке рішення (аби тільки рішення), тоді умови задачі та їх "комплектність" не мають значення.


Alena Sudakova, 10.02.2010 11:33:05 Цитировать Имя

У всьому з Вами згодна, крім того, що стосується трактування Сьогодні. Я ж не кажу, що не розрізняю, де Вчера, а де Завтра. Просто не усвідомивши Сьогодення, що називається російською "остановиться-оглядеться", не зрозумівши, як жити саме Сьогодні, дивно, на мій погляд, дивитися вже у Завтра. Якщо не дивитися під ноги, а тільки "вперед і вгору", можна й шию зламати. Якщо математик хоче знайти вірне рішення задачі, він має повернутися на її початок, до умов задачі, усвідомити їх, зважити, і тільки віходячи з цих умов, рухатися далі, до рішення. Ми ж (якщо брати широкий загал, а не окремий інтелектуальний прошарок) поки що не до кінця розуміємо ці умови, деякі умови спотворені (одне видається за інше, що є банальна брехня), а деякі зовсім невідомі (х). Яким чином вирішувати таку задачу? За таких умов, здається, у Сьогодні доведеться трохи затриматися до з"ясування всіх обставин. Я можу помилятися, але бачу це саме так.


Володимир Білецький, 09.02.2010 20:54:06 Цитировать Имя

Гомо Сапіенс на те й Гомо Сапіенс, щоб жити за ПРОГРАМОЮ, УСВІДОМЛЕНО. Тільки у нижчих істот немає Вчора і Завтра - є тільки Зараз. І тільки у вищі (мислячі) розпізнають і Вчора і Завтра, і Сьогодні. Так що заперечувати все крім Сьогодня (Зараз) - це просто крок у еволюції - зрозуміло, що назад (навіть не КРОК - КОЛОСАЛЬНИЙ СТРИБОК).

А щодо Програм - шанс їх виконання-невиконання посадовцями суттєво (якщо не вирішально) залежить від розвитку громадянського суспільства. От підіймемося ми ТУТ вище то і виконання Програм буде кому перевіряти, моніторити і т.і.

Для довідки і по пам"яті: на початку ХХІ ст. у США на 120-140 осіб припадала одна громадська організація, у нас - десь на 1500-1700 осіб, у Росії - на кожні 2500-3000 осіб. Робіть висновки - де корінь проблем. І "не стріляйте у музиканта" (громадянське суспільство) - цей музикант "грає", як може. А може поки що неважно. Хоча навіть така відірваність від Росії дозволяє практично всім у світі аналітикам бачити велику різницю ("Україна - не Росія"). Але хоч ми і відірвалися тут від Євразії (Росії) - від Заходу нас відділяє у розвитку громадянського суспільства ще велика прірва.


Alena Sudakova, 09.02.2010 13:50:39 Цитировать Имя

Ще раз повторюся: якби ж вони виконувалися, ті програми, ті обіцянки! Можливо, тоді люди б і обирали за програмами... У програмі можна кликати куди завгодно, але невідомо, куди вестимуть. Я, наприклад, не хочу ані у Вчора, ані у Завтра, дай Боже, вижити Сьогодні...


Володимир Білецький, 06.02.2010 15:41:03 Цитировать Имя

Одна бувальщина.
Так років 5-6 тому мій колега запропонував зустрітися з "філософом зі США", який подорожував Україною і був саме в той час у Донецьку. Я погодився і через якусь годинку ми вже пили пиво в ошатній кав"ярні, що була поблизу. На запитання "Яке у американського гостя загальне враження від України?" була дуже проста і коротка відповідь: "Дуже схоже на Латинську Америку". Чесно кажучи ми (два присутні українські науковці) прийняли таку відповідь зі сумом і певною гіркотою. Але дійсно: бруд на вулицях і бруд корупції у суспільстві, бруд стосунків у ВР, бруд виборів... Ми ніяк не навчимося НЕПЕРСОНІФІКУВАТИ щось. Ми не обираємо своє майбутнє - ми від нього навіть відгороджуємося. Ми часто хочемо бути обманутими. А якщо поставитися по-іншому?! Якщо все ж заглянути в ПРОГРАМИ! Адже ж там - все відверто відвертішого. Один кличе у Вчора, а інша - у Завтра. Може й не так швидко у те Завтра прийдемо. Але ж треба йти! Вже згаяли тільки у ХХ ст. понад 70 років! Скільки ще можна. Ні - багатьом лячно йти у те Європейське Завтра. Там "страшне НАТО", там ЄС (яке "нас не жде")... там бабай сидить і гукає... - ось на такому рівні розмови на лавках біля будинків. Було б смішно, якби не було так сумно.

Але треба йти до тієї "гори"! Йти для себе і для тих, що за нами. Не ганьбімося. Йдімо.


Андрей Набоков, 06.02.2010 09:59:07 Цитировать Имя

прочтите пожалуйста, эту статью, там показано, чем именно наше общество отличается от нормального
http://ideo.ru/cancerocracy.html

спасибо


Отзывы 1 - 10 из 16
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец


Перейти к обсуждению на форуме >>Статьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (195) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (279) 
Образование (552) 
Общество (471) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (543) 
Энергетика (60) 

ПОДПИСКА

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Гарань Олексій Васильович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Ключи педагогики сотворчества

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua