На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

База знаний / Аналитика / Політика та суспільство

Бійтеся байдужих!

Версия для печати Версия для печати

Демократичне об’єднання "Українська Національна Рада"

01004 м. Київ, вул. Басейна, 23/52 тел/факс: 235-9971
www.unr.org.ua  E-mail:

____________________________________________________________________________________________________________________


02.02.2010 р.


ЗВЕРНЕННЯ до українського народу

Шановні лідери політичних партій та громадських організацій
національно-демократичного спрямування,

шановні представники української інтелігенції,

шановні громадяни України!

Україна, яка 24 серпня минулого року досягла свого "повноліття", стоїть за крок до свого доленосного цивілізаційного вибору. В умовах незрілого українського парламентаризму саме новий Президент України, поза сумнівом, значною мірою визначить стратегію держави та її місце у світовому вимірі на найближчі роки.

Ми закликаємо всіх українців виявити свою громадянську позицію і політичну свідомість: прийти 7-го лютого на вибори і проголосувати за майбутнього Президента, який здатний захистити національні інтереси України.

Заклики "бойкотувати вибори" або "голосувати проти всіх" – це цілковита байдужість і безвідповідальність за долю країни. "Бійтеся байдужих! – застерігав свого часу письменник Бруно Ясенський, – саме з їхньої мовчазної згоди на землі існують і зради, і вбивства". Крім того, такі заклики – це маніпулювання свідомістю людей. Адже все одно хтось із двох кандидатів неодмінно має очолити державу. Тому ми засуджуємо не чесну й безвідповідальну позицію Ющенка, Тигіпка, Яценюка, які підштовхують виборців до пасивності й апатії.

Якщо зважено порівняти двох кандидатів на пост Президента України, то між ними чітко вимальовуються істотні розбіжності:

Віктор Янукович – типовий представник постсовєтської адміністративно-командної системи. Саме з його появою на політичній арені замість комуністичної "червоної загрози" з'явилась штучна загроза розколу держави, якою послідовно і цілеспрямовано залякують українців. "Партія регіонів" не тільки декларує, а й проводить відверту антиукраїнську політику. Досить згадати шабаш у Сєверодонецьку або вперте нав’язування двомовності. Не випадково кандидатуру Януковича підтримує його ідеологічний соратник Петро Симоненко.

Показовою щодо нелюбові до України є команда Януковича і її „кращі представники”: Табачник, Азаров, Колесніков, Чечетов, Колесніченко, Стоян та багато інших. А у зв’язці "Янукович – Черновецький" відбувається дерібан і спотворення столиці України Києва.

Крім того, неосвіченість, некомпетентність, низький культурний рівень не личить першій особі держави Україна, якій за такого «правителя» може загрожувати втрата гідного іміджу та міжнародна ізоляція.

Юлія Тимошенко – політик, який вміє не тільки говорити, а й працювати на благо України. Сьогодні саме вона уособлює її демократичне майбутнє, побудоване на європейських засадах. Юлія Тимошенко – фахівець і в політиці, і в економіці і в державному управлінні. Вона вирізняється високим інтелектом, рівнем культури, послідовністю та рішучістю дій, користується повагою світової спільноти. Ю. Тимошенко здатна згуртувати українську націю, примусити владу слугувати народові, здійснити необхідні економічні та соціальні перетворення задля процвітання України.

Українці! Годі помилятися! Нам дорого обійшлася недостатня згуртованість в новітні часи Української Народної Республіки, що відкинуло розвиток України на довгі 70 років. Сьогодні виклики не менш серйозні, бо події розвиваються так стрімко, що ситуація у світі і в нашій державі може різко змінитися не лише за 5 років, а за один день! У нас немає часу на чергові очікування і експерименти з Україною, які можуть стати фатальними!

Закликаємо кожного з Вас засвідчити свою любов до України і зробити в цей історичний момент єдино правильний крок: віддати свій голос за гідного Президента України Юлію Тимошенко!
Голова ДО "УНР"                                                                           Ю. Пальчуковський


| Количество показов: 63 |  Автор:  Юрій Пальчуковський |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  2.77 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Alena Sudakova, 09.02.2010 11:41:12 ')" title="Для вставки цитаты в форму ответа выделите ее и нажмите сюда" class="button-small">Цитировать Имя

Якби ж вони ще виконувалися, ті програми... smile:(


Володимир Білецький, 06.02.2010 15:52:52 Цитировать Имя

Рецепт у нашій ситуації може бути один - заглянути у Програми кандидатів. Там чітко пописано - що пропонує один, а що інший кандидат. І потім голосувати не за особи, а за Програми. Спробуйте! Зробіть зусилля над собою - голосуйте за Програми - так Ви вивищетеся ще на один щабель у цивілізаційному поступі. Там і тоді, де і коли так чинить переважне електоральне поле (більшість народу) - там робиться КРОК ВПЕРЕД. Голосуйте розумом, а не емоціями.


Айболит, 06.02.2010 00:18:05 smile:!:')" title="Для вставки цитаты в форму ответа выделите ее и нажмите сюда" class="button-small">Цитировать Имя

Решил привести свою вчерашнюю реплику к предыдущей статье на аналогичную тему:
«Идут выборы, а выбирать не из чего! Среди оставшихся кандидатов я не вижу достойных места украинского Президента. Пишу эти строки с Дальнего Востока Украины и мне больно, что не за кого голосовать.
С одной стороны, Луганская область – электоральная опора Януковича. Его местная «команда» уже давно себя показала, как можно дерибанить все и вся, что рядом лежит. Эта «команда» готова служить кому угодно, лишь бы быть у корыта власти. Поэтому луганское комсомольское племя верно служило лет восемь Кучме. Потом в 2004 году это воронье переметнулось к Януковичу, выталкивая, как птенцы кукушки, из гнезда ПР ее местный актив. Зная Януковича (читал «его» научные статьи, знаком с его биографией и близких соратников, слушал его вязкие и примитивные речи), в 2004 году мой выбор был за обновление (смену) власти.
С другой стороны, хорошо знаком и с «командой» Тимошенко. В 2005 году на Луганщине в ряды ее команды хлынули бывшие местные и «народные» депутаты, которые еще несколько месяцев тому бредили Януковичем. Эта свора смела прежний Юлин актив, заняв первые места в партийных списках. Я в 2005 году написал 2 письма Тимошенко, отослал обычной и электронной почтой. Хотел обратить ее внимание на безобразия в ее же партии. Ответа на свои послания так и не получил. Видимо, Тимошенко устраивало то, что новые лица свой финансовый или административный вклад надежно конвертировали за место в партийной номенклатуре.
На этих выборах мне, как независимому журналисту, знакомому местным жителям по громким журналистским расследованиям, предлагали активно поддержать Юлю в качестве пиармена, спичрайтера. Я отказался, т.к. быть соучастником обмана не захотел. Предложил себя в качестве члена участковой избирательной комиссии, чтобы выборы прошли без фальсификаций. Если первый тур выборов прошел спокойно, без замечаний с какой-либо стороны, то сейчас (вчера-сегодня) штаб Тимошенко начинает «ротацию» своих людей в участковых комиссиях, чтобы накалить страсти и сорвать работу участковых комиссий. Мало того, штаб Тимошенко в Луганске выплатил 50% своим активистам от обещанного за январь. В то время как активисты штаба Януковича получили за работу в январе все, что было обещано + 60% премии. Речь идет не о деньгах, а об элементарном отношении к людям. Каждый кандидат своим отношением к электорату практически не отличается друг от друга, рассматривая его как инструмент одноразового использования.
Я не вижу разницы, если место Президента займет Витя или Юля. Мы их обоих видели в деле, знаем их «команды», готовые в любую минуту побежать к тому, кто посулит пожирнее похлебку. Ни та, ни другая сторона не имеет ни принципов, ни идеологии. Вранье, сплошное вранье, лишь бы дорваться до власти! Никто не думает об Украине. Поэтому мне с ними не по пути. Жаль, что еще пять лет будет потеряно безвозвратно. Сейчас нужного обновления власти в стране не произойдет».
Трудно согласиться с выводом Алены Судаковой на мою приведенную реплику: «Остается только верить вранью, чтобы не сойти с ума». Как врач-психиатр, могу ответственно утверждать, что в нашей науке есть понятие «индуцированный бред», когда здоровый без критики воспринимает бред («вранье») психически больного человека. Имеющим критический взгляд, такое помешательство не грозит.
Сейчас смотрю телевизор: на одном канале Витя-«проффессор» на уровне 5 класса школы пытается объяснить макроэкономические процессы, не понимая смысла используемых элементарных терминов, вызывая снисходительную улыбку у присутствующих; на другом канале Юля со взором горящим долго убеждает аудиторию сказками о будущем, не желая говорить о сегодняшнем, возбуждая своих слушателей. На каждом канале - «своя» аудитория, которая с отвисшей челюстью глазами поедает выступающего кумира. Я не хочу выбирать между примитивным «органиком» и паранойяльной «истеричкой». Хрен редьки не слаще. Выбирать между одним и другим «злом» не желаю, т.к. дерьмо, оно и в Африке – дерьмо. Мы достойны своих правителей: только не надо потом кивать на зеркало, когда осенью придется вести окончательные расчеты. Мой выбор – против всех, это – не слабость, а сила, когда не эмоции, а разум с критическим осмыслением позволяет принять данное решение. Сделать такой выбор значительно труднее, чем поддаться психологическому давлению той или иной электоральной толпы. Будьте здоровы! Привет от «небайдужого».
smile:cry: smile:!:


Alena Sudakova, 05.02.2010 15:00:16 Цитировать Имя

Тут, здається, більш зважені оцінки:

http://www.experts.in.ua/inform/smi/detail.php?ID=53416


nebajduga, 05.02.2010 13:30:28 не тільки говорити, а й працювати на благо України. Сьогодні саме вона уособлює її демократичне майбутнє, побудоване на європейських засадах. Юлія Тимошенко – фахівець і в політиці, і в економіці і в державному управлінні. Вона вирізняється високим інтелектом, рівнем культури, послідовністю та рішучістю дій, користується повагою світової спільноти. Ю. Тимошенко здатна згуртувати українську націю, примусити владу слугувати народові, здійснити необхідні економічні та соціальні перетворення задля процвітання України" (підкреслено мною) - викликає дуже-дуже великі сумніви. В неї була така можливість все це здійснити, і неодноразово. Коли вона говорить, що їй не дають працювати - це смішно!!! В кого в нашій державі ще стільки можливостей та повноважеь, як в прем"єра? Хто їй заважає? Слабкий президент? Чи "ніяка" опозиція? Чи, може, український народ? \n'+ '
\n'+ '
Якщо один не гідний бути президентом, це зовсім не означає, що друга автоматично гідна. Не треба робити з електорату баранів. Соромно за таку агітацію!')" title="Для вставки цитаты в форму ответа выделите ее и нажмите сюда" class="button-small">Цитировать
Имя

Про "виявити свою громадянську позицію і політичну свідомість" та "Бійтеся байдужих!" цілком слушно, але агітувати треба коректніше: щодо Януковича - нема питань, до правди близько, а от щодо, цітую: "Юлія Тимошенко – політик, який вміє не тільки говорити, а й працювати на благо України. Сьогодні саме вона уособлює її демократичне майбутнє, побудоване на європейських засадах. Юлія Тимошенко – фахівець і в політиці, і в економіці і в державному управлінні. Вона вирізняється високим інтелектом, рівнем культури, послідовністю та рішучістю дій, користується повагою світової спільноти. Ю. Тимошенко здатна згуртувати українську націю, примусити владу слугувати народові, здійснити необхідні економічні та соціальні перетворення задля процвітання України" (підкреслено мною) - викликає дуже-дуже великі сумніви. В неї була така можливість все це здійснити, і неодноразово. Коли вона говорить, що їй не дають працювати - це смішно!!! В кого в нашій державі ще стільки можливостей та повноважеь, як в прем"єра? Хто їй заважає? Слабкий президент? Чи "ніяка" опозиція? Чи, може, український народ?

Якщо один не гідний бути президентом, це зовсім не означає, що друга автоматично гідна. Не треба робити з електорату баранів. Соромно за таку агітацію!Перейти к обсуждению на форуме >>Статьи по разделам
Видатні особистості (41) 
Демографія (18) 
Екологія (18) 
Економіка (291) 
Енергетика (21) 
Культура (159) 
Молодіжна політика (25) 
Наукові дослідження (90) 
Освіта (256) 
Охорона здоров'я (136) 
Політика та суспільство (614) 
ПОДПИСКА
Параметры подписки

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Бабiч Iрiна Григорівна

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Мінеральні ресурси та добувна промисловість країн світу: Ангола

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua