На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


База знаний / Библиотека экспертов / Політика та суспільство

Экология общества. (Социальные проблемы урбоэкологии)


Автор:  Соколов Ю.Н
Источник:  Одесса, “Астропринт”
Файл:  Скачать

“Демографічний вибух” у поєднанні з розширенням біологічних потреб населен-ня призводить до прискореного виснаження природних ресурсів і забрудненню на-вколишнього середовища.

На базі системного (у тому числі синергетичного) підходу і трансдисциплінарної уніфікації наук робиться спроба подолати наукову спеціалізацію при розгляді взає-модії природи і суспільства.

Проаналізовані здібності та потреби особистості (“мати” чи “бути”), а також якос-ті суспільства (валовий національний продукт і культура: мистецтво, наука, релігія). Вивчена зміна і перетворення соціо¬природних відносин при територіальній і ресурс-ній експансії соціуму, а також при кооперації суспільства і природи. Розглянуті причи-ни і спрямованість еволюції соціоприродних відносин при зовнішній енергодії та ди-сипації енергії всередині системи.

Книга призначена для студентів старших курсів, викладачів і наукових співробіт-ників, а також політиків і бізнесменів, які думають не лише про особисте багатство, але й про здоров’я дітей і життя внуків.


Назад в раздел

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Періг Ірина Миросавівна

АНАЛИТИКА

СЕЙЧАС НА ФОРУМЕ
Форум

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua