На главную страницу
Электронные книги, виртуальная библиотека
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Вчені назвали ТОП-10 технологій, які змінять світ

Версия для печати Версия для печати

Вчені з Массачусетського технологічного інституту склали список 10 революційних технологій 2013 року, які змінять світ

"Це технології, які зможуть розширити можливості людини, вирішити найбільш складні та актуальні проблеми, які ви тільки можете собі уявити", - наголошується в повідомленні, опублікованому інститутом.

1. Глибоке машинне навчання

На даний час комп'ютери вміють розпізнавати об'єкти і перекладати мову в режимі реального часу. Подальші розробки в цій галузі впритул наблизять вчених до створення штучного інтелекту.

2. Ультраефективна сонячна енергія

Подвоєння ефективності сонячних пристроїв повністю змінить економіку відновлюваної енергії. Як зазначають учені, вже існують проекти необхідних для цього технологій.

3. Великі дані з дешевих телефонів

Збір та аналіз інформації з простих стільникових телефонів може дати несподівані подробиці про пересування та поведінку людей, а також допоможе зрозуміти принципи поширення хвороб.

4. Тимчасові соціальні мережі

Повідомлення, які швидко самознищуються, можуть підвищити секретність спілкування через Інтернет і дозволять людям бути більш відкритими.

5. "Розумний" годинник

Пристрій надійшов у продаж раніше у 2013 році. Годинник пов'язується з iPhone та Android і може виводити різні дані. Зазначимо, що компанія Apple збирається випустити схожий пристрій.

6. Імпланти пам'яті

Деякі біологи вважають, що змогли розшифрувати код, за допомогою якого мозок формує довгострокові спогади. Завдяки імплантам люди зможуть зберегти спогади навіть після різних травм.

7. Робот Baxter

Промисловий робот Baxter, створений у минулому підприємством Rethink Robotics, є новим типом машин. Його творці запевняють, що Baxter не вимагає складного програмування та дорогої інтеграції у промислові процеси - досить поставити його поряд із виробничою лінією і він сам зрозуміє, що йому потрібно робити. Робот може виконувати різні нескладні операції.

8. 3D-друк

General Electric, один із найбільших виробників обладнання у світі, ось-ось розпочне випуск деталей для авіадвигунів із використанням технології 3D-друку. Вона дозволить знизити вагу і витрати на паливо.

9. Розшифровка ДНК плоду

Наступною революцією у вивченні геному людини стане розшифровка ДНК плоду. Завдяки цьому батьки зможуть дізнатися про генетичні схильності своєї дитини ще до її народження.

10. Супермережа

Потужні автоматичні вимикачі постійного струму зрештою дозволять побудувати супермережу - величезну електромережу, яка дозволить торгувати електричною енергією з відновлювальних джерел на великих відстанях. Передавати енергію по такій мережі пропонується за допомогою постійного струму (у сучасних мережах використовується змінний струм).

Джерело: CNews Open


| Количество показов: 37 |  Автор:  Вчені Массачусетського технологічного інституту |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  3.44 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (145) 
Демография (131) 
Здравоохранение (141) 
Книжный мир (11) 
Культура (70) 
Наука и технологии (233) 
Образование (123) 
Общество (557) 
Политика (620) 
Право (208) 
Социология (38) 
Экология (266) 
Экономика (1425) 
Энергетика (240) 
ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Корнута Микола Петрович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА
В мире

В Украине

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua