На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Економічний прогноз на чотири роки: якою буде зарплата українців і курс долара

Версия для печати Версия для печати

 Мінекономрозвитку спрогнозувало, як житиме країна найближчі чотири роки

За словами джерела в Кабміні, ці показники ляжуть в основу бюджету 2016 року, після того як документ затвердять в уряді. "Ще можуть бути зміни, але незначні", – вважає наш співрозмовник.

Згідно з проектом, крім оптимістичного сценарію, чиновники представили і негативний прогноз. Так, наприклад, за оптимістичними прогнозами в наступному році приріст українського експорту та імпорту складе 7% в порівнянні з поточним роком, а за песимістичними – близько 3%. А в 2019 році, при найкращому сценарії, імпорт і експорт будуть по 11%, а при найгіршому – експорт зросте до 10%, а імпорт – до 11%.За словами головного експерта Ради підприємців при КМУ Андрія Забловського, реалістичність прогнозу залежить від ряду умов. "В основі цих двох сценаріїв розвитку закладено припущення, що конфлікт на Донбасі буде перебувати в замороженому стані і не буде більше, ніж зараз, впливати на економічну ситуацію. Крім того, враховується виконання меморандуму з МВФ та недопущення технічного дефолту", – зазначив Забловський.

Експерт додав, що при дотриманні всіх умов показники 2016 року виконати реально, проте надалі вони можуть бути переглянуті. "Так, прогнозується відносно стабільний курс долара, але цей показник може дуже серйозно змінитися, наприклад, у випадку дефолту", – резюмував Забловський.

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський також вважає прогноз цілком реальним, зокрема показники інфляції. "Скорочення інфляції цілком реальне, тому що зростання цін, яке ми спостерігали, було пов’язане з девальвацією, яка вже вичерпана. Більш того, багато хто встановив ціни виходячи з курсу в 30 грн, а найближчим часом він таким не буде", – зазначив Дубровський.

Джерело: Finance.ua

| Количество показов: 284 |  Автор:  Експерти |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  3.44 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Пахаренко Василь Іванович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua