На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


22 квітня 2013 р. у Києві відбудеться міжнародна конференція "Майбутнє якісної журналістики в епоху цифрових технологій"

Версия для печати Версия для печати

11.04.2013 17:56:21 |  

22 квітня 2013 року в Києві відбудеться міжнародна конференція "Майбутнє якісної журналістики в епоху цифрових технологій".

Організатор – Фонд "Ефективне управління".

Програма:

1. Сесія 1. Нова модель якісної журналістики. Модель, на яку роками спиралася якісна журналістика, похитнулася. З розвитком цифрових технологій і появою альтернативних виробників контенту ЗМІ втрачають контроль над каналами поширення інформації, аудиторією та рекламодавцями. Редакціям усе складніше здійснювати витратні журналістські розслідування і робити трудомісткий аналітичний матеріал у зв'язку зі скороченням фінансових і кадрових ресурсів. Яка ж модель забезпечить стійке майбутнє якісної журналістики? Некомерційні редакції, підприємницька журналістика, державна підтримка або щось інше?

2. Сесія 2. Журналіст в цифрову епоху: той, хто веде, чи той, кого ведуть? Яким чином цифрова епоха вплине на визначення ролі професійного журналіста? Як і редакції, журналісти стають все більш залежними від запитів ринку. Як це відіб’ється на їх здатності виробляти якісну інформацію в інтересах суспільства? Чи під силу журналісту формувати і розвивати сегмент споживачів якісного контенту або йому залишається слідувати запитам масового ринку, щоб вижити?

3. Сесія 3. На якісну журналістику достатньо ринкового попиту. З насиченням відкритого інформаційного простору потужність ринкової влади ЗМІ знижується, а їх уразливість перед запитами ринку зростає. Щоб вижити, професійні медіа орієнтуються на масового споживача, який часто віддає перевагу "смаженим фактам", а не глибокому журналістському розслідуванню. Ті, хто хочуть мати доступ до аналітичного й об'єктивного новинного контенту, повинні будуть почати платити за нього. У той час як безкоштовний інформаційний потік тільки зростає, чи досить буде цієї готовності платити для збереження якісної журналістики?

Источник:  Освітній портал
Ссылка на источник:  http://www.osvita.org.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

У Шотландії знайшли перший збірник п'єс Шекспіра
Просмотров: 7

Загрузка...

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Артем Тихонов
Украина на распутье между авантюристами и организационным вакуумом
Просмотров: 1

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

В Украине
Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua