На главную страницу
Электронные книги, виртуальная библиотека
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


20 жовтня 2009 року відбудеться конференція "500 Книг світової гуманітарної культури"

Версия для печати Версия для печати

15.10.2009 16:53:47 |  

20 жовтня 2009 року у Конґреґаційній залі Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" (вул. Сковороди 2) відбудеться конференція "500 Книг світової гуманітарної культури" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Конференція буде присвячена проблемам видавництва та українському перекладу книг, а також розподілу державних коштів на підтримку книговидання в Україні. Захід відбудеться з нагоди видання 500-ої книги за підтримки Програми "Соціальний капітал та академічні публікації" Міжнародного фонду "Відродження" для того, аби привернути увагу держави та громадськості до проблем української книжки: видавництва та перекладу. Учасниками конференції буде презентовано результати видавничої діяльності МФ "Відродження" та книги, видані за підтримки Фонду.

У конференції беруть участь відомі перекладачі, експерти видавничої сфери, науковці, громадські діячі, видавці, освітяни, журналісти.

До виступів запрошені:

- Андрій Дахній (кандидат філософських наук, доцент кафедри історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка) "Транслітерація в перекладацькій справі пострадянської України: між русифікацією та хуторянством"
- Дмитро Дроздовський (редактор відділу критики та публіцистики журналу світової літератури "Всесвіт", лауреат перекладацької премії ім. М. Рильського) "Український переклад кінця ХХ – початку ХХІ ст.: Ave Europa! чи в’язниця замкненого кола?"
- Михайло Мінаков (доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА) "Діалектика кількості і якості в українських перекладах філософської літератури"
- Андрій Портнов (кандидат історичних наук, редактор журналу "Україна модерна") "Культура книговидань перекладної історичної літератури"

Час проведення: 10:00 – 18:00.

Місце проведення: Конґреґаційна зала Національного Університету "Києво-Могилянска Академія" (вул. Сковороди 2)

Також 20 жовтня 2009 року о 16:30 у Центрі сучасного мистецтва при Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" (в. Сковороди, 2) відбудеться відкриття виставки-перформансу "500 книг".

У чотирьох залах виставки — філософському, історичному, літературному та суспільно-політичному - будуть представлені надбання світової гуманітарної культури, що стали більш доступними українському читачу протягом останніх 10 років. За підтримки програми "Соціальний капітал та академічні публікації" Міжнародного фонду "Відродження" світ побачили понад 500 книг , перекладені та видані в Україні.

Переходячи з одного залу виставки в інший, кожен відвідувач стане учасником захоплюючого перформансу, відчує присутність великих мислителів та цивілізацій, зможе зазирнути до "діжки Діогена" та взяти участь у "безумному чаюванні".

Запрошуються всі, кому не байдужа тема світової культури та української книги.

Виставка триватиме протягом 25 днів.

Час відкриття: 16:30

Місце проведення: Центр сучасного мистецтва (вул. Сковороди 2)

Для журналістів: акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Анастасії Гринько, PR-менеджера Міжнародного фонду "Відродження" grynko@irf.kiev.ua; +38050 387 31 16

Тараса Лютого, менеджера програми "Соціальний капітал та академічні публікації" Міжнародного фонду "Відродження"

Источник:  Ресурсний центр Гурт
Ссылка на источник:  http://gurt.org.ua/news/conferences/4388/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Більше 60% безробітних в Україні - це жінки
Просмотров: 4

Загрузка...

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Наталия Лескова
Сила мысли
Просмотров: 2

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

В Украине
Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua