На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

У 2020-і роки настане ера електромобілів

Версия для печати Версия для печати

Електромобілі стануть так само доступні, як їх бензинові побратими в найближчі шість років

Електромобілі потроху проникають в усі ніші, давно обжиті виробниками бензинових авто. Tesla Model S стала проривом серед еліти, Nissan Leaf став найбільш продаваним електромобілем в Україні. Очевидно, що зростання попиту на електричні авто б'є по ринку нафти, попит якого багато в чому формують споживачі бензину, аналізує журналіст Bloomberg Business.

З розвитком технологій поняття альтернативного товару часто перестає мати сенс. Згадайте смартфон в минулому десятилітті, кольорові телевізори в 1970-х або навіть бензинові автомобілі на початку 20-го століття. Передбачити момент переходу досить складно, але коли він відбувається, змінюється весь світ.

Схоже, що в 2020-і роки настане ера електромобілів. 

Ціни на батареї в минулому році впали на 35% і, судячи з траєкторії їх зниження, навіть без державних субсидій електромобілі стануть так само доступні, як їх бензинові побратими в найближчі шість років, згідно з дослідженням Bloomberg New Energy Finance (BNEF). І це стане початком справжнього напливу електромобільного мас-маркету.

Електромобілі, здатні переміщатися на далекі відстані, в 2040 року коштуватимуть дешевше $ 22 000 (за нинішнім курсом), якщо вірити прогнозам. 35% всіх нових машин в світі будуть заряджатися від розетки.

Але це не те, на що розраховують ринки нафти, і легко зрозуміти чому. На даний момент електричні автомобілі складають лише одну десяту відсотка світового автомобільного ринку. У більшості країн вони є дивиною і як і раніше коштують дорожче бензинових машин. ОПЕК передбачає, що електромобілі займуть 1% ринку лише до 2040 року. У минулому році СЕО компанії ConocoPhillips Райян Ленс сказав, що електромобілі значно не впливатимуть на економіку в найближчі 50 років.

Що ми вже знаємо: в найближчі кілька років Тесла, Chevrolet і Nissan планують почати продажі електромобілів далекого прямування вартістю близько $30 000. Інші автовиробники інвестують мільярди в нові моделі. До 2020 деякі з них будуть коштувати дешевше і пропонувати покупцям більше, ніж їх бензинові конкуренти. Метою буде повторити успіх Tesla Model S, яка зараз перевершила своїх конкурентів в сегменті елітних автомобілів в США.

Джерело: Відомості.ua

| Количество показов: 174 |  Автор:  Експерти |  Голосов:  1 |  Рейтинг:  3.3 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Молчанова Тетяна Олегівна

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua