На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


В Україні через нові податки закрилися майже 160 тисяч ФОПів

Версия для печати Версия для печати

23.01.2017 10:55:06 |  
В Україні за останній місяць припинили діяльність майже 158 тис. 186 фізичних осіб-підприємців. Більшість із цих бізнесів – "мертві".

Про це повідомляє сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній OpenDataBot.

Раніше діяла норма, коли ФОПи другої та третьої груп не сплачували єдиний соціальний внесок, якщо не отримували прибуток. Відтепер же цю норму скасували й вони повинні платити ЄСВ у будь-якому випадку. Нині його розмір становить 704 грн на місяць.

При цьому перша група "спрощенців" має можливість платити половину мінімального страхового внеску в розмірі 352 грн на місяць.

Експерти називають цю норму контрпродуктивною, оскільки вона може відвести в тінь тих підприємців, які вели підприємницьку діяльність епізодично і платили податки тоді, коли мали прибуток. Це нововведення вже призвело до того, що українські приватні підприємці за останні дні 2016 року стали масово закривати свій бізнес, який тимчасово простоює. Самі підприємці підозрюють, що передноворічна ініціатива і була зроблена з метою застати їх зненацька і змусити тих, хто забарився, сплатити ЄСВ за перший квартал 2017 року, оскільки податок сплачується поквартально.

Тим часом перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів стверджує, що ще 5% економіки України вийшли з тіні. 

Возврат к списку
АНОНСЫ

Загрузка...

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 529

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА
В мире

В Украине

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua