www.experts.in.ua

Русский  |  Українська

Помощь  |

Регистрация  |  Логин:


Пароль:


запомнить


Про проект

Головна

Події

Дайджест ЗМІ

Аналітика

Проекти

Опитування

Регіони

Експерти

Прогноз експерта

Бібліотека

Офф-лайн

Фотоархів

Контакти

Відгуки

Партнери

Посилання

...

Рубрики

Економіка

Політика та суспільство

Освіта

Охорона здоров'я

Культура

Эксперты


Юрій Човган

Доступ закрыт ...

Отзывы


Володимир Білецький

- Тільки професіоналізм надає нам усім шанс на всебічний "прорив"...

Доступ открыт ...

Запитання юристу


На запитання наших експертів відповідає юрисконсульт ЦІРТ

Головна  /  Про проект

Про проект

 

У січні 2006 року у всесвітній мережі Інтернет стартував проект «Всеукраїнська експертна мережа». Проект, у своєму роді, унікальний, інноваційний, але що важливіше, - актуальний для сучасного громадянського суспільства, затребуваний інтелектуальною елітою України. Ініціатором створення й ідеологом ВЕМ став В'ячеслав Брюховецький - президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» і президент Всеукраїнської експертної мережі.

В основу проекту було покладено ідею створення в Україні віртуальних «Фабрик думок» (Think Tanks) - тимчасових творчих лабораторій експертів, які працюють над вирішенням державних завдань. Світовими аналогами проекту стали Фабрики думок, або «мозкові центри», що з'явилися в США ще до Другої світової війни й успішно працюють сьогодні не тільки в Америці, але також у Європі й Азії.

 

Мета проекту «Всеукраїнська експертна мережа» - створення загальнонаціональної мережі експертів, що покликана об'єднати експертне співтовариство країни. Вона повинна допомогти висококваліфікованим професіоналам знайти ділових партнерів, однодумців, швидше включитися в процеси культурного й соціально-економічного розвитку України. Стимулювати появу нових ідей, ініціатив, проектів, так необхідних сьогодні нашій країні на етапі проведення реформ і зміцнення державності.

 

Інтернет-портал «Всеукраїнська експертна мережа» є одним з основних засобів у рішенні цих завдань. Це комунікативний простір, що працює в режимі постійного оновлення та дозволяє оперативно вирішувати питання, пов'язані з виміром «температури довіри» суспільства до дій влади, проводити експертні опитування, піднімати серйозні проблеми для їхнього глибокого аналізу й професійного обговорення.

 

Інтернет-портал – це політично не ангажований майданчик, тому розмаїтість тем і точок зору експертів не тільки вітається, але й заохочується. Головне, щоб позиція заявника була аргументованою й коректною стосовно інших учасників дискусії.

 

На відміну від уже відомих у віртуальному «світі» інформаційних проектів, портал «Всеукраїнська експертна мережа» є суто експертним ресурсом.

 

«Всеукраїнська експертна мережа» - це портал для тих, хто усвідомлює свою відповідальність за сьогодення й майбутнє рідної країни, прагне щось робити, для зміни ситуації на краще, професійно компетентний і творчо активний. Для тих, хто втомився від пустослів’я та некомпетентності. Хто хоче доторкнутися до якісного й осмисленого матеріалу, вести конструктивні діалоги на професійному рівні. Для тих, хто ототожнює себе з інтелектуальною елітою України й розділяє її принципи.

 

Ми запрошуємо вас до співпраці й сподіваємося, що вона буде цікавою і плідною!

 


 

Щоб приєднатися до експертів Мережі, необхідно пройти процедуру реєстрації на порталі й підтвердити своє бажання співпрацювати, кликнувши на гіперпосилання, зазначене в електронному листі від нашого адміністратора.

 

Якщо у Вас виникли питання щодо реєстрації на порталі ВЕМ, будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією за посиланням: Допомога

 


 

Президент Всеукраїнської експертної мережі

В’ячеслав БРЮХОВЕЦЬКИЙ

президент (ректор) Національного університету

«Києво-Могилянська академія»

 

 

 

В’ячеслав Степанович Брюховецький – відомий учений, письменник, педагог, громадський діяч. Автор понад 400 публікацій в збірках та періодиці, у тому числі 7 книжок: «Іван Сенченко» (1981), «Силове поле критики» (1984) «Критика в сучасному літературному процесі» (1985), «Специфіка і функції літературно-критичної діяльності» (1986), «Ліна Костенко: життя і творчість» (1990), «Микола Зеров»(1991) та ін.

 

Керівник одного з найдавніших навчальних закладів України – Національного університету «Києво-Могилянська академія» (з 1991 р. – ректор, з 1994 – президент академії).

 

Голова Комісії з державних нагород і геральдики при Президентові України, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Національної ради з питань культури при Президентові України, комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, робочої групи з розроблення концепції розвитку наукової сфери.

 

Кандидат педагогічних наук (1980).

 

Доктор філологічних наук (1986).

 

З 1982 р. – член Спілки письменників України.

 

Нагороджений офіцерським хрестом «За заслуги перед Республікою Польща» («за важливість організації заходів, що активно сприяють виробленню нових ідей і обміну думками», 2005),  орденами «За заслуги» ІІІ ст. (1997), Св. рівноапостольного князя Володимира (1998), медаллю комісії народної освіти Міністерства народної освіти Республіки Польща («за виняткові заслуги в галузі освіти та виховання», 1996). Є лауреатом Всеукраїнської щорічної премії «Визнання» в номінації «Інноваційні культурологічні проекти в галузі гуманітарних наук, культури та мистецтва» (2001) та Міжнародної премії Антоновичів «за відродження Києво-Могилянської академії» (1996).

 

Володіє українською, російською, англійською і польською мовами.

Назад  | 


Андрій Єрмолаєв

Регіонам не потрібен новий Президент?

Доступ открыт ...

Біржова аналітика


У світі


Розробка і підтримка – Центр інтелектуальних ресурсів і технологій.
© Всі права захищені. Використання матеріалів порталу дозволяється за умови посилання (для Інтернет-видань – гіперпосилання) на www.experts.in.ua
З правилами користування порталом можна ознайомитися тут

Редакція порталу "Всеукраїнська експертна мережа" може не поділяти думку автора публікації. Відповідальність за достовірність та аутентичність фактів, наведених в публікації, несе її автор

Україна, Київ, 01001, вул. Костьольна 4, оф. 8
Тел: +38 (044) 494-24-61, Факс: +38 (044) 494-24-62
E-mail: