В’ячеслав Брюховецький: Прийшов час, коли нове покоління має взяти владу в свої руки

Зараз в Україні прийшов час, коли нове покоління заявило про себе. Саме воно має взяти владу в свої руки

На цьому під час виступу у ЛНУ ім. Івана Франка наголосив учасник Ініціативної групи "Першого грудня", герой України, почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" В’ячеслав Брюховецький.

"Прийшов час, коли нове покоління заявляє про себе і повинно взяти владу в свої руки. Від влади повинні відійти такі, як я, старші, навіть деякі молодші, тому що ви – інші, ви не були тими, ким доводилося бути нам. Над вами немає тяжіння тієї дурості, яку ми, зрештою, побороли, але яка впливала на нас неминуче", – наголосив В’ячеслав Брюховецький, звертаючись до студентів Франкового університету.

На його думку, важливо те, що молодь сьогодні бере відповідальність за свою долю, долю своїх майбутніх дітей та внуків. Відтак, і на майбутніх виборах молоді люди мають розуміти, що це їхній вибір і їхня відповідальність.

"Сьогодні Україна стоїть перед зламним вибором. Все, що було досі, це була підготовка до 2015 року, року, коли ми маємо зажити по-іншому. Три Майдани (у тому числі, Революція на граніті) започатковувалися студентами і готували для вас поле діяльності. Тому будьте діяльними. Візьміть участь у виборах. І говоріть, що перед вами великі можливості тяжко працювати", – закликав студентів почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія".

| Количество показов: 1077 |  Автор (привязка):  Брюховецький В'ячеслав Степанович |  Голосов:  65 |  Рейтинг:  1.9 |  FORUM_MESSAGE_CNT:  0 | 

Возврат к списку


Материалы по теме:

АналитикаРазработка и поддержка – Центр интеллектуальных ресурсов и технологий.
© Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua