На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


База знаний / Аналитика / Экономика

100 чисел "Сходу"

Версия для печати Версия для печати

Ми – журнал "Схід", частина наукового середовища України – досягли 100 чисел! Ми всі – частина нашого Сьогодення, спрямованого у Завтра

Про себе писати і легко і складно. "Ми" – це аналітично-інформаційний журнал "Схід" – наукове фахове багатогалузеве загальнодержавне видання. Нині "Схід" досягає певного рубежу – 100 чисел за 15 років існування. Це щорічно по шість обов'язкових чисел і ще 10 спецвипусків. Надруковано понад 2000 статей, рецензій, матеріалів "круглих столів" тощо, нашими дописувачами стали понад 1000 авторів. Обсяг одного числа – більше 10 друкованих аркушів. Такий наш кількісний результат.

Якісний вимір журналу – його фаховість. "Схід" внесений ВАК України до Переліку наукових фахових видань з філософських, економічних та історичних наук. У 2005 році журнал перереєстровано з таким складом засновників: Інститут економіки промисловості НАН України, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, Запорізький національний університет, Український культурологічний центр.

Редакційна політика закцентована на проблемах і шляхах, задачах і перспективах сучасного економічного, культурного, історичного, та політичного розвитку нашої держави, її ролі у загальносвітових процесах. Видання призначене для науковців та практиків, зокрема українського істеблішменту і покликане сприяти формуванню нової української еліти – з новим масштабним мисленням, готової будувати Україну не тільки як самодостатню сильну і багату національну державу, але і як провідну країну Східної Європи.

Таким чином, "Схід" – серйозний науковий журнал з відповідним складом редакційної колегії, яка включає відомих науковців у профільних галузях з усієї України:

в економіці – це академіки НАН України Микола Чумаченко (Київ), Олександр Амоша (Донецьк), Борис Буркинський (Одеса), доктори економічних наук Микола Білопольський, Сергій Богачов, В'ячеслав Ляшенко, Белла Шелегеда (Донецьк), Степан Вовканич (Львів);

у філософії – академік НАН України, доктор філософських наук, професор Мирослав Попович (м. Київ), професор філософії Ігор Пасько (Донецьк), доктори філософських наук: керівник Центру гуманітарної освіти НАНУ Володимир Рижко (Київ), доктори філософських наук Олександр Кривуля (Харків), Микола Кисельов, Анатолій Єрмоленко, Ніна Поліщук, Валентин Омелянчик (Київ);

в історії – доктор історичних наук, професор, ректор Запорізького національного університету Сергій Тимченко, доктори історичних наук, професори Федір Турченко, Сергій Лях (Запоріжжя), Петро Тригуб (Миколаїв), Василь Пірко, Володимир Кравченко (Донецьк).

Очолює редакційну колегію автор концепції і шеф-редактор журналу "Схід", дійсний член НТШ та Академії економічних наук України, доктор технічних наук, професор Володимир Білецький. Редактор журналу – Галина Тимофєєва (Донецьк).

Особливу увагу журнал приділяє проблемам розвитку вітчизняного великого, середнього і малого бізнесу, галузей економіки, процесу ринкових реформ, розвитку громадянського суспільства, політикуму, проблемам "регіони-центр", питанням старопромислових регіонів, а також далекій і близькій історії України, концептуальним проблемам вітчизняного і світового соціуму, глобалізаційним процесам. На шпальтах журналу друкуються підбірки статей, що висвітлюють досвід країн Східної Європи, зокрема Польщі у ЄС, післявоєнної Німеччини, шляхи розвитку сучасної Росії, Китаю, США, країн Латинської Америки та ін.

За 1995-2009 роки журналу вдалося залучити авторитетну автуру при одночасній можливості для молодих авторів друкувати результати наукових досліджень. На сторінках журналу неодноразово виступали відомі інтелектуали, дипломати, бізнесмени: Іван Дзюба, Богдан Гаврилишин (Швейцарія), Ярослав Яцків, Дмитро Павличко, Леонід Рудницький (Німеччина), Микола Рябчук, Микола Жулинський, Степан Злупко, Валентин Ландик, Іван Драч, Михайло Горинь, політики: Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юрій Єхануров, Стівен Карл Пайфер (США), Євген Марчук, Володимир Рибак, Анатолій Гриценко, Олександр Чалий, вчені, аналітики – Микола Чумаченко, Олександр Амоша, Олександр Чередниченко, Олег Романів, Євген Жеребецький, Анатолій Карась, Юрій Макогон, Василь Пірко, Роман Лях, Ігор Пасько, Віталій Заблоцький, Віктор Чумаченко (Росія), Володимир Білецький, Володимир Петровський, Микола Головко, Роман Кісь, Олександр Шевчук та інш. Географія наших авторів – всі області України, Польща, Росія, США, Бельгія, Швейцарія, Канада, Німеччина.

Журнал надходить членам Академії економічних наук України, в найбільші бібліотеки країни, зокрема, обласні і провідних вузів, найбільші і спеціалізовані бібліотеки США, Польщі, Росії. З 2006 р. відкрита підписка на журнал у книгорозповсюджувальній фірмі "Ідея". Журнал розміщено у Інтернет – дайджест журналу за адресою http://vesna.org.ua/txt/index.htm. Повна електронна версія у Національній бібліотеці ім. В. І. Вернадського за адресою: http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Skhid/index.html.

Журнал відзначено нагородами "Національного комітету телебачення і радіомовлення України" (2002, 2005 рр.), грамотами "Фестивалю слов'янської книги" (2004), Міжнародного форуму "Золотий Скіф-2000", він є переможцем і лауреатом ряду конкурсів "Преса Донбасу" (1998, 1999, 2000, 2005 рр.). Крім того, журнал відзначено як "Партнера року" Всеукраїнської експертної мережі (2006 р.), Дипломом і почесною відзнакою (медаллю) "Лауреат загальнонаціонального конкурсу "Українська мова – мова єднання" (2007 р.).

Отже "Ми" – журнал "Схід" – частина наукового середовища України і ЗМІ, ми – автори і редактори, коректори і дизайнери, поліграфісти – всі, від кого залежить народження журналу, а також наші читачі – досягли 100 чисел "Сходу"! Ми всі – частина нашого Сьогодення, спрямованого у Завтра. Вдосконалюймо ж себе і навколишній Світ. Досягаймо кожен своїх 100 "сходжень до вершин".

Редакційна колегія
_______________________________________________________________________

До уваги авторів!

У вимогах до статей, що приймаються до розгляду редакційною колегією журналу, відбулися Зміни:

Редакція журналу приймає до розгляду рукописи статей обсягом до 1 друкованого аркуша. Рукопис повинен містити: УДК, назву статті (українською та англійською мовами), дані про автора, коротку анотацію статті (до 10-15 рядків) українською та англійською мовами, перелік ключових слів українською та англійською мовами, основний текст статті подається українською мовою, висновки і список літератури. Останній має бути оформлений згідно з новими вимогами ВАК України, затвердженими наказом № 63 від 26.01.2008 р. Крім того, слід надсилати рецензію на статтю.

Редакція заохочує авторів чітко формулювати проблему, яку досліджує автор, подавати обґрунтування її актуальності, акцентувати увагу на науковій новизні і практичній цінності результатів досліджень автора. Редакція надає методичну допомогу молодим авторам щодо оформлення статей.

Дані про автора повинні містити: прізвище та ім'я автора, його науковий ступінь та звання, посаду та назву установи, де працює автор, а також основну галузь наукових інтересів автора.

Матеріал подається в електронному вигляді (дискета або E-mail), підготовленому у форматі текстового редактора Word, а також роздрукованому в форматі А4 з інтервалом 1,5. Формули подаються у Microsoft Equation 3.0, графіки та діаграми – в Microsoft Office Excel.

Редакція зберігає за собою право на редагування і скорочення матеріалів. Рукописи не повертаються.

Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів.

Пишіть і заходьте: 83086, Донецьк, вул. Артема, 45.
Телефонуйте і надсилайте: факс: (062)337-04-80,
е-mail:

Довідка:

Журнал "Схід" - фахове видання

Відповідно до постанов Президії ВАК України від 9.06.1999 №1-05/7, від 9.02.2000 №2-02/2, від 19.01.2006 №2/05/10 журнал "Схід" входить до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук у галузях:

• економічні науки,
• історичні науки,
• філософські науки

Адреса журналу: вул. Артема, 45, м. Донецьк, 83086.
Телефони: 062-337-04-80; 062-338-06-97
067-717-80-68 (моб.)
е-mail:


Перереєстрація журналу відповідно до наказу ВАК України проведена наприкінці 2009 року. Повідомлення про це з’явиться у найближчих номерах "Бюлетеню ВАК"


| Количество показов: 2725 |  Автор (привязка):  Білецький Володимир Стефанович |  Голосов:  9 |  Рейтинг:  4.01 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (195) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (279) 
Образование (552) 
Общество (471) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (543) 
Энергетика (60) 

Загрузка...

ПОДПИСКА
Параметры подписки

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Кочерга Тетяна Олександрівна

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Мала гірнича енциклопедія. Том 1, літера Ж

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua