На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Аналитика / Экономика

Електоральні настрої населення міста Вінниця

Версия для печати Версия для печати

41% опитаних мешканців міста заявили, що абсолютно точно братимуть участь у місцевих виборах 31 жовтня, 29% - оцінили вірогідність своєю участі як високу

viewer 1.jpg

Лідерами симпатій у президентському рейтингу є В.Янукович (20% серед усіх опитаних), Ю.Тимошенко (18%) та С.Тігіпко (12%). Далі йдуть А.Яценюк (5%), приблизно по 2% мають П.Симоненко, А.Гриценко та О.Тягнибок. Підтримка В.Ющенка менше 1%. viewer 2.jpg
Разом з тим майже кожен шостий мешканець Вінниці не має намірів підтримувати жодного кандидата, кожен десятий – не визначився.

Ситуація на партійному рівні (вибори до Верховної Ради) практично повторює цю конфігурацію з тією різницею, що ПР (20%), Батьківщина (17%) та Фронт змін (5%) мають підтримку на рівні підтримки своїх лідерів, Сильна Україна (7%) – нижчу, а ВО Свобода (3%) та СПУ (3%) – вищу.
viewer 3.jpg
На місцевих виборах ситуація трохи інша.

Одразу варто наголосити, що дослідження проводилось в умовах на той момент чинної редакції закону про місцеві вибори, і окремі партії були виключені із списку голосування на виборах до міської ради.

Електорат Партії регіонів на місцевих виборах мобілізований гірше, ніж на парламентських, а прихильники партії Батьківщини – навпаки. Відповідно серед респондентів, які мають намір взяти участь у місцевих виборах лідером є вже Батьківщина, додають також СПУ, ВО Свобода та Наша Україна.

Отже на виборах до Вінницької міської ради лідерами є Батьківщина (24%) та Партія регіонів (22%). Далі СПУ (5%), ВО Свобода (5%), Наша Україна (3%), КПУ (3%). 

viewer 4.jpg
Не підтримують жодну партію 10%, не визначились – 20%, серед низ, зокрема більшість прихильників Сильної України та Фронту змін. Ці партії не були включені до списку, а їх рейтинг на парламентських виборах становить 7% і 5% відповідно.

Загалом 41% опитаних мешканців міста заявили, що абсолютно точно братимуть участь у місцевих виборах 31 жовтня, 29% - оцінили вірогідність своєю участі як високу.

Дії місцевої влади в цілому визнані респондентами як ефективні в таких сферах як: транспортне обслуговування (індекс ефективності – різниця між позитивними і негативними значеннями – становить +64), прибирання і вивезення сміття (+58), утримання в належному стані доріг і тротуарів (+52), благоустрій і озеленення (+51%).

 viewer 8.jpg
Відносно ефективні: водопостачання і водовідведення (+30), розвиток культури і духовності (+12), теплопостачання (+9), будівництво дитячих і спортивних майданчиків (+3).

viewer 9.jpg
Малоефективні: освіта (-11) і допомога малозабезпеченим (-36). Неефективні: медичне обслуговування мешканців міста (-49), боротьба з корупцією (-63), створення нових робочих місць (-65), тарифна політика у сфері ЖКГ (-71).

Демографічна структура виборців

viewer 5.jpg

 viewer 6.jpg

viewer 7.jpg

________________________________________________________________

Аудиторія дослідження: населення міста Вінниця віком від 18 років і старші

Вибіркова сукупність: 800 респондентів

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face)

Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%

Терміни проведення дослідження: 21-31 серпня 2010 р.


| Количество показов: 1491 |  Автор:  Соціологічна група "Рейтинг" |  Голосов:  13 |  Рейтинг:  4.18 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (195) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (279) 
Образование (552) 
Общество (471) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (543) 
Энергетика (60) 

ПОДПИСКА

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Бережна Ольга Ігорівна

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Мінеральні ресурси та добувна промисловість країн світу: Азербайджан

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua