На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


База знаний / Аналитика / Экономика

Владі Києва та Харкова туристи з Англії не потрібні

Версия для печати Версия для печати

Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради, як і управління туризму, готельного господарства та курортів Київської міської державної адміністрації, ведуть роботу не з розвитку, а по боротьбі з туризмом у своєму місті

Управління туризму, готельного господарства та курортів Київської міської державної адміністрації, як і департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради, фактично ведуть роботу не з розвитку, а по боротьбі з туризмом у двох столицях України. Такий однозначний висновок можна зробити з офіційних відповідей начальника управління КМДА М. Грицака від 1 червня 2011 року та директора департаменту В.О. Рудь від 21 квітня 2011 року на запит щодо надання фотографій Києва та Харкова на прохання туристичного оператора "DERTOUR" з Лондону, який повідомив про потенційне бажання відкрити тури вихідного дня у 5 міст України для англійців (Харків, Львів, Одесу, Ялту, Донецьк та Київ).

"Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради, розглянувши Ваш лист від 11 квітня 2011 р., щодо можливості надання фотографій міста Харкова туристичному оператору "DerTour" в рамках розвитку проекту "Гід українськими містами", інформує про наступне. У своїй діяльності Департамент міжнародного співробітництва, у разі необхідності, використовує фотографічні матеріали про місто Харків, що отримуються Департаментом від власників вказаних матеріалів, з урахуванням положень законодавства України про захист авторських та суміжних прав. Враховуючи вищевикладене, пропонуємо Вам звернутися у видавничі компанії міста Харкова, які мають велику базу фотографічних матеріалів про місто", – пише у своєму листі харківський чиновник, який відповідає за розвиток туризму в місті, та, згідно своїх функціональних обов’язків, має сприяти іноземним туристичним операторам у розвитку сфери в’їзного туризму в місті.

"…інформуємо, що у власності Головного управління відсутні фотоматеріали щодо туристичної привабливості м. Києва", – пише у своєму листі київський чиновник, який відповідає за розвиток туризму в місті, та, згідно своїх функціональних обов’язків має сприяти іноземним туристичним операторам у розвитку сфери в’їзного туризму в місті.
Lyst_Kharkiv.jpg

Lyst_KMDA.jpg

Суть справи: 24 лютого 2011 року до представників Сайту розвитку туризму в Україні UkraineCityGuide.com, створеного громадською організацією "TrustDevelopmentUkraine", звернувся один із провідних туристичних операторів Західної Європи "DERTOUR" (Лондон, Англія), який працює на світовому туристичному ринку вже понад 50 років. Він повідомив, що вивчає можливість возити туристів з Великобританії до міст Донецьк, Львів, Одеса, Ялта, Харків та Київ, фотографії яких йому потрібні. Представники UkraineCityGuide.com звернулися у телефонному режимі до відповідних профільних підрозділів міських рад всіх шести міст. В результаті фотографії Львова, Одеси, Донецька та Ялти були надіслані до Лондона досить оперативно. В свою чергу, працівники управління туризму, готельного господарства та курортів КМДА відмовились вести адекватну розмову по телефону. В результаті був зроблений офіційний запит на ім’я голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, в якому ситуація була докладно описана. У відповідь, представники UkraineCityGuide.com фактично отримали відмову у наданні фотоматеріалів щодо туристичної привабливості м. Києва.

Організація "TrustDevelopmentUkraine" вела переговори з працівниками Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради щодо надання фотографій для туроператора "DERTOUR" по телефону упродовж березня-квітня 2011 року.

В результаті переговорів працівники Департаменту запросили офіційний лист, який був надісланий 11.04.2011 р.

Не отримавши відповіді на нього, організація "TrustDevelopmentUkraine" 23 травня 2011 року надіслали запит щодо результатів розгляду свого листа. В результаті, 10.06.2011 р. до організації "TrustDevelopmentUkraine" надійшло два листи у одному конверті: від 21.04.2011 р. та від 1.06.2011 р.

"Працівники Харківської міської ради могли повідомити нам про неможливість надати фотографії міста ще у березні, коли ми телефонували, або у квітні чи травні, після того, як ми надіслали їм офіційний лист, і знову ж таки розмовляли з ними по телефону", – коментує ситуацію співзасновник сайту UkraineCityGuide.com та керуючий партнер організації "TrustDevelopmentUkraine" Наталя Матковська.

Вона додає: "Знаючи, що фотографії Харкова потрібні закордонному туристичному оператору, який розглядає можливість возити до міста платоспроможних англійських туристів, чиновники Харківської міської ради зробили все від себе залежне, аби відбити у туристичного оператора таке бажання. Так само, як і випадку з містом Київ, де трапилася аналогічна ситуація. На відміну від працівників міськрад Львова, Одеси, Донецька та Ялти, у яких не виникло проблем з наданням фотографій.

Виходить абсурдна ситуація: деякі працівники офіційних установ, які відповідають за розвиток туризму, не можуть сприяти у найелементарніших питаннях закордонним туристичним операторам, які вивчають можливість возити іноземних туристів в Україну. Потім ці ж працівники розповідають, що туристи в Україну не їдуть через проблеми з інфраструктурою".

Своїм ставленням у питанні взаємодії із іноземною компанією щодо розвитку ринку в’їзного туризму в Україні, працівники КМДА та Харківської міської ради продемонстрували злочинну інертність. За рік до проведення ЄВРО-2012 вони продемонстрували нездатність зробити елементарні дії для залучення туристів із Західної Європи – а саме, надати фотографії міст англійському туристичному оператору.

У зв’язку із цим, громадська організація "TrustDevelopmentUkraine" вже офіційно звернулася до Президента України Віктора Януковича з проханням про "втручання у ситуацію з дискредитації міжнародного іміджу керівництва української держави та нанесення збитків економіці країни, які вчиняє керівництво Київської міської державної адміністрації своєю протидією іноземному туристичному оператору у його бажанні возити англійських туристів в столицю України".

Виникає питання: якщо управління туризму Київської міської державної адміністрації та департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради не можуть надати фотографії для іноземного туроператора, то що вони взагалі можуть?


| Количество показов: 1082 |  Автор:  TrustDevelopmentUkraine |  Голосов:  4 |  Рейтинг:  3.45 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (196) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (280) 
Образование (553) 
Общество (472) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (544) 
Энергетика (60) 

Загрузка...

ПОДПИСКА
Параметры подписки

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Гнатченко Сергій Леонідович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Придністровський дайджест. Спеціальний випуск

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua