На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Наука и технологии

Перші імплантовані смартфони можуть з'явитися вже в 2023 році

Версия для печати Версия для печати

2022 стане роком, коли Інтернет речей досягне критичної точки, а в 2023 з’являться нові тренди – технології, що імплантуватимуться

Перший iPhone був представлений в 2007 році, а перший смартфон на платформі Android – в 2008. Усього за кілька років телефони одержали безліч нових можливостей, а ринок смартфонів вже перейшов на стадію насичення. На Світовому економічному форумі в Давосі було проведено опитування 800 експертів та керівників підприємств з метою з’ясування тенденцій, які визначатимуть технології майбутнього.

На думку опитаних, 2022 стане роком, коли Інтернет речей досягне критичної точки, а в 2023 з’являться нові тренди – технології, що імплантуватимуться, зір як новий інтерфейс та кишеньковий суперкомп’ютер.

За даними опитування, вже в найближчому майбутньому з’явиться ще більше технологій, завдяки яким смартфони будуть замінені на пристрої, що носяться або навіть імплантуються, а тренд "зір в якості нового інтерфейсу" дозволить оснастити близько 10% окулярів для корекції зору можливістю доступу в Інтернет вже до 2023 році. І в цьому ж році, на думку респондентів, з’являться перші смартфони, що імплантуються.

"Люди все більш тісно пов’язані з пристроями, і ці девайси все більше інтегровані з життям людей. У подальшому вони цілком можуть бути вбудовані в тіло, щоб відстежувати поведінку людей, комунікації і дані про стан здоров’я. "Розумні" татуювання та інші унікальні чіпи допоможуть в ідентифікації та визначенні місця розташування користувача, і не виключено, що вбудований смартфон до цього часу навчиться за допомогою зчитування хвиль, випромінюваних мозком, передавати невисловлені думки і емоції людей".

 Джерело: Finance.ua

| Количество показов: 260 |  Автор:  Експерти |  Голосов:  1 |  Рейтинг:  3.3 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Курко Ярослав Степанович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua