На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

III Міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал"

Версия для печати Версия для печати

29.04.2013 11:16:41 |  

З 24 травня по 1 червня 2013 року у національному культурно-художньому і музейному комплексі "Мистецький Арсенал" у Києві відбудеться III Міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал" – масштабна виставка, яка об'єднує літературу і мистецтво.

У рамках фестивалю відбудеться книжкова виставка, в якій візьмуть участь близько 200 експонентів, презентації нових книг, зустрічі з авторами, автограф сесії зірок української і світової літератури. Крім того, заплановано спеціальний проект "Обмін речовин" – публічні діалоги між відомими письменниками; лекторій "Арсенал героїв: сучасно про класику", майстер-класи та дискусії; міжнародні семінари перекладу та спеціальна вечірня програма – Фестиваль нової музики.

До Дня Києва 25 травня пройде Ніч поезії й музики, а до 1150-річного ювілею кирилиці – конференція "Кирилівські читання" (друковані майстерні, виставка графіки, ілюстрації та шрифту).

Книжковий арсенал відвідають відомі письменники, які представлять свої нові книги, переклади українською, а також літературні діячі, художники та музиканти з Франції, Австрії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, РФ, США.

У рамках вечірньої музично-літературної програми Фестиваль нової музики відбудеться дев'ять концертів відомих сучасних композиторів і виконавців з Великої Британії, Японії, Італії, РФ та України.

Источник:  Освітній портал
Ссылка на источник:  http://www.osvita.org.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 538


Загрузка...


ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 456

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

В Украине
Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua