На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Аналитика / Здравоохранение

Звернення до медпрацівників України

Версия для печати Версия для печати

КОНФЕДЕРАЦІЯ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК
МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
79021, Україна, м. Львів, вул. С. Петлюри 17/24, тел.032-2922315


ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕДПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ

Шановні колеги!

Вільна профспілка медпрацівників Львівщини закликає Вас осмислити ситуацію, що склалася в державі, в тому числі і в медицині. Знахабніла влада та політики відносяться до нас, як до непотрібної галузі, успішно лікуючись в Барселоні, Німеччині та інших розвинутих країнах. Про нас «згадують» лише при епідеміях туберкульозу, СНІДу, гепатитів, інших інфекційних захворюваннях.

Дана ситуація склалася внаслідок повної відсутності громадського та профспілкового контролю за владою та нашої мовчазної позиції. Посткомуністична профспілка не здатна на будь-які акції внаслідок тотального контролю за ними адміністраціями та владою.

Зараз у Польщі відбувається страйк лікарів. Вітаємо лікарів Польщі з масштабною акцією протесту. Підтримуємо їх в справедливій боротьбі, підтримуємо їх вимоги та прагнення жити в нормальній демократичній країні. Ми вітаємо такі процеси в Польщі.

Боротьба за свої права можлива лише за активності дієвих вільних профспілок.

Тільки з сильними профспілками та іншими громадськими організаціями можна побудувати здорове цивілізоване, демократичне суспільство.

Без організованих, законних акцій протесту влада ніколи не змінить ситуацію в галузі та ми не будемо достойно жити в демократичному суспільстві.

Створюйте вільні профспілки в своїх установах та організаціях, добивайтеся законодавчої відміни заборони страйків для медиків, боріться за достойну зарплату та достойне життя!

З повагою,

Дмитро Репко, Заступник Голови ВП МП України, Голова медичної секції, Громадського Форуму м. Львова, Голова Об’єднання ВП МП Львівської Області, тел. 067-597-2456

Олександр Шуляк, Заступник Голови ВП МП України, Голова ВП ЛНМУ імені Данила Галицького, Голова Львівського обласного осередку ГО, «Всеукраїнський проект захисту прав лікарів», Голова Львівського обласного осередку ГО, «Експерти України», Член Громадського Форуму м. Львова, професор кафедри урології ЛНМУ імені Данила Галицького, тел. 067-670-8952


| Количество показов: 2025 |  Автор:  Дмитро Репко, Олександр Шуляк |  Голосов:  1 |  Рейтинг:  2.93 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:Василь Федорчук, 10.06.2007 10:35:41 Цитировать Имя

Хвороби міністрів та української журналістики
08.06.2007 14:59 ___ Марина Пирожук, для УП

Версія для друку Додати коментар [ 16 ]
________________________________________
Василю Цушкові стало краще… Міністру внутрішніх справ стало гірше… Василю Цушкові покращало… Міністру внутрішніх справ знову погіршало… Потім знову покращало…
І так вісім раз.
Ці вістки впродовж дня мандрували українськими інформагентствами, переказувалися радіостанціями і телебаченням вустами представників міністерства і безперечно зацікавленими особами - Тетяною Монтян і Костянтином Стогнієм. Перша називала себе другом і помічником міністра, а другий – просто співробітник міністерства.

При цьому у жодному із сюжетів на цю тему не прозвучав ані голос лікарів, що лікують українського міністра, ані голос самого пана Цушка, якому час від часу, за словами того ж Стогнія, стає легше і він навіть анекдоти розповідав і ще встигав контролювати ситуацію в міністерстві, та й не тільки. За словами того ж Стогнія.
"О 10-й годині у суботу було зафіксовано загострення хвороби і погіршення стану здоров’я. Якщо ще у п’ятницю вечером із міністром шуткували, він анекдоти розказував, то вже у суботу річ була трохи уповільнена," - Костянтин Стогній (1+1).
Поважний телеканал повторював це у всіх своїх випусках новин.
Про те, де саме лежить міністр Цушко і чи лежить він власне, в якому місті і країні він перебуває, не спромігся перевірити і показати реальну картинку жоден телеканал дотепер.
Головними ньюсмейкерами історії міністра –соціаліста Цушка були і є самі соціалісти і названі вище друзі та підопічні. При цьому соратники активніше наполягають, що Цушка отруїли, навіть назвали прізвища його кривдників.
А журналісти продовжують усе це тиражувати в маси. Демонструючи такою подачею матеріалу яскравий теоретичний зразок моделювання будь-якої інформації з будь-якого місця і з будь-якою метою?!
Якщо стан здоров'я пана Цушка не дозволяє безпосередньо спілкуватися з журналістами, якщо місце перебування міністра є з якихось причин супертаємницею, а самі журналісти неспроможні знайти лікарів, які б пояснили, що з міністром, або бодай би лікарню, де зареєстрований такий пацієнт, якщо немає доказів про отруєння цього чиновника, то чи коректно говорити за таких умов взагалі про цього міністра і втягувати в це всю країну?
Про українську медицину, між іншим. Віктор Янукович, як повідомлялося, полікував коліно в Іспанії, Василь Цушко лікується у Німеччині. Шанувальників зарубіжної медицини чимало серед високопосадовців.
Цим самим українські можновладці винесли вердикт вітчизняній медицині і спровокували у громадськості серйозні запитання на зразок: навіщо в країні така велика кількість лікарів, якщо вони не здатні виконувати свої функції? Полікувати чиновнику коліно, скажімо..
А якщо можуть, то чому їм не довіряють своє здоров'я керманичі країни? За чий кошт, вони там лікуються? Врешті, на який рівень медичної допомоги можуть розраховувати середні українці із серйозними захворюваннями і з маленькими доходами?
З'ясувати це, очевидно, мали б журналісти.


Олександр Шуляк, 09.06.2007 11:18:36 Цитировать Имя

Доброго дня
Огромное спасбо за ваши коментарии!
1.Надо менять ситетму образования у нас
и не так как это делают сегодня.
Типа переходят Вузи на Болонскую систему-это фикция улучшения системи
Она реально ухудшаеться сегодня.
И не потому что Болонская система плохая
У нас делают все через одно место--какое знаете.
Более точного виражения не придумал.
Главний принцип Болонской системи--оставить все полоджительное, нарабтанное в системе которая уже существует.
А сегодня это уничтожаеться
Сегодня не обязательно обсуждение преподавателем теории. Зачем-тести все оценят.
А именно таким общение с преподавателем, разжевиваение проблем била (уже била) сильна наша система.
Тогда и врачи будут другими
2.Провести реформу последипломного образования, которого сегодня практически нету
(мои предложения опубликовани тут и на
/www.ukraine.uroweb.ru//index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
3.Повести реформу научной работе--срочно!!
(мои предлоожения опубликовани и тут и на /www.ukraine.uroweb.ru//index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
4.Добивать через свободные профсоюзи возможности бастовать и бороться за свое право достойной жизни
(предложения профсоюзов и обращения к Президенту, в Кабмин, Верховну Раду опубликовани тут.
5.Создавать сильние общественные организации которые могли бы и должны били бы контролировать власть и не давать доводить страну до хаоса и развала


Василь Федорчук, 08.06.2007 19:53:43 Цитировать Имя

В Польше работают ургентные службы,как и в других странах в подобных случаях.Окажись мы в критическом состоянии,скажем,в Нью-Йорке или Токио--умереть не дадут...Проблемы будут потом и,скорее всего,(знаю прецендент)рассчитается Посольство.
От государства очень желательна регуляторная функция;в наших условиях--низы перевести на "подножный корм"(как в армии Будённого),а базовые клиники с уникальными технологиями финансировать в ДОСТАТОЧНОЙ МЕРЕ;ничто не мешает плавному переходу от ДОСТУПНОЙ ПЛАТНОСТИ и дальше--страхование и т.д.(разговор более чем длинный и непростой,смотри: http;//forum.vrach.in.ua)/

Мы обречены запустить механизм,способный к саморегуляции!И только в армии,полярной экспедиции,тюрьме--качество и полная бесплатность!
Жду продолжения(побольше возражений!)


Александр Бабушкин, 08.06.2007 15:23:45 Цитировать Имя

Я так понял, что в Польше (по-видимому, и в ЕС) забастовки для медиков не запрешены. И у нас должны быть равные права. А если уж наши законотворцы считают, что наша медицина такая незаменимая и качественная, что в случае забастовки население Украины вдруг внезапно вымрет, то почему же у врачей зарплата на уровне выживания, и почему чиновники не доверяют ей и едут (нет, они летают) лечиться за бугор?
А гос.профсоюзы с их 1% обдираловкой трудящихся - это пережиток совкового периода.


Василь Федорчук, 08.06.2007 13:40:46 Цитировать Имя

З великою повагою ставлюся до Львівських ініціатив;не виключено,що страйк у Польщі додасть наснаги...

Але вважаю,що в стані нашої державної медицини треба робити великі реконструкції(в тому числі і скорочення штатів); К.К.Д.державного лікаря настільки низький,що навіть нинішня сороміцька зарплата виглядає на зряплату.Де 800-900 операцій українського хірурга щорічно?Як виглядає кабінет терапевта--кушетка,фонендоскоп при 6-8 квдратних метрах?
Дивимось на програму і ПОВНОВАЖЕННЯ сімейного лікаря і бачимо--іде підготовка кваліфікованого фельдшера.*

*Почитайте "Ірландський щоденник" Г.Бьоля, щоб мати хоч приблизну уяву про Сімейного лікаря.
**Низова(первинна) медицина має бути доступно платною 5-10 гр і буде транспорт,апаратура,затишок і моментальна доступність!Вакансій не залишиться на самому крайньому хуторі,а в нинішньому виді--убогість!В медицині--поменше держави!!!Перейти к обсуждению на форуме >>Статьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (195) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (279) 
Образование (552) 
Общество (471) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (543) 
Энергетика (60) 

ПОДПИСКА

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Дубов Дмитро Володимирович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Донецький вісник Наукового товариства ім. Шевченка (т.18 - історія)

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua