На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Агентство Fitch Ratings прогнозує низький урожай в Україні

Версия для печати Версия для печати

В Україні зріс ризик зниження врожаю через недостатнє фінансування посівної кампанії, зниження застосування добрив та інвестицій в механізацію, йдеться в звіті міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings

За прогнозами агентства, різка девальвація гривні призведе до значного підвищення вартості весняної посівної кампанії, яка починається в березні 2015 року, оскільки основна частина витрат, таких як насіння, добрива, паливо, засоби захисту рослин, запчастини для сільськогосподарської техніки, або імпортуються, або мають ціни з прив'язкою до долара США.

"Низький урожай найбільш сильно позначиться на виробниках зерна, зерно-трейдерах і переробних компаніях, в той час як виробники м'яса і яєць, на наш погляд, не повинні мати проблем із закупівлею кормів", - йдеться в повідомленні агентства.

На думку аналітиків, в більшій мірі на виробників м'яса та яєць негативно вплине нещодавня значна девальвація гривні, тому що вони не в змозі повністю перекласти витрати, прив'язані до долара США, на споживачів.

"Ми очікуємо, що зростання потреб в оборотному капіталі в 2015 році, які не будуть адекватно покриватися за рахунок зовнішнього фінансування, здійсьніть істотний тиск на бізнес українських сільськогосподарських компаній", - наголошується в повідомленні.

У той же час аналітики Fitch Ratings не очікують, що військовий конфлікт на сході України істотно позначиться на врожаї огляду на історично низькі частки Луганської і Донецької областей у виробництві сільськогосподарських культур в країні.

Україна у 2014 році зібрала рекордний урожай зерна і зернобобових культур (у вазі після доробки) - 63,8 млн тонн.


| Количество показов: 272 |  Автор:  Агентство Fitch Ratings |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  3.1 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Андрєєв Олексій Дмитрович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua