На главную страницу

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Комментарии пользователей / Отзывы посетителей / Концепція медичної реформи

Концепція медичної реформи

Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Список тем
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
  Просмотров: 4203 Тема: «Концепція медичної реформи» в форуме: Отзывы посетителей

Ccылка
Толковий аналіз і слушні пропозиції.
Наверх

Ccылка
Ничего более безграмотного и опасного не читал. Ни одна из предложенных мер не может быть реализована либо технически, либо из-за нарушения базовых принципов юриспруденции... Проще собрать всех врачей и расстрелять к чертовой бабушке - и тогда наступит счастье для наших пациентов. Автор хочет повоевать с врачами? А не подумал, что будет, если врачи в ответ соберутся повоевать с ним?...
Наверх

Ccылка
smile:cry:

Я думаю, що всі мають бути прошнуровані та пронумеровані.
Якщо мета цієї статті дискредитувати сайт то шлях вірний.
Наверх

Ccылка
Полный бред.

Особенно улыбнул дать возможность ВИЧ пациентам выбирать самостоятельно лекарства.

When the time comes to choose your target, be sure to pick the right one, because you will only get one shot.
Наверх

Ccылка
"Україна мусить засудити вбивство ненароджених дітей, аборти, прирівнявши їх до умисного вбивства, зупинити практику абортів та припинити будь-яке фінансування абортаріїв".q-судячі зі сказаного Ви,пане Воронін,будете фінансувати виховання дітей тих матерів,які вирішать не користуватися болісною для душі,але необхідною з міркувань можливості вигодувати,виховати,дати освіту дитині,яка внепланово може з*явитися в цей світ в цій,Богом забутій,країні? То-то я дивлюся,скільки бомженят,ворів маленьких та розбишак ганяю вулицями міст!А вони ж ростуть і бачать не лише власне убоге існування1Вони-ЛЮДИ,які бажають жити так,як живуть їх однолітки з дорогущими мобілами,цяцьками та смачнющими наїдками.
Наверх

Ccылка
Эти отдельные мысли никак нельзя назвать словом "Концепция". Любая концепция подразумевает целостное представление об объекте анализа. Например, реализация определенных мер предлагаемых автором должна быть взаимосвязана с экономической возможностью и обеспечением. По этим причинам высказанные автором мысли больше напоминают лозунги "угнетенных пациентов" на площади. Если говорить о содержании идей высказанных автором, то я с большинством не могу согласиться. Также по отношению к некоторым предложениям необходимо учитывать традиции и реальности.
Наверх

Ccылка
//*судячі зі сказаного Ви,пане Воронін,будете фінансувати виховання дітей тих матерів,які вирішать не користуватися болісною для душі,але необхідною з міркувань можливості вигодувати,виховати,дати освіту дитині,яка внепланово може з*явитися в цей світ в цій,Богом забутій,країні? То-то я дивлюся,скільки бомженят,ворів маленьких та розбишак ганяю вулицями міст!А вони ж ростуть і бачать не лише власне убоге існування1Вони-ЛЮДИ,які бажають жити так,як живуть їх однолітки з дорогущими мобілами,цяцьками та смачнющими наїдками.*//

Судячи зі сказаного вами, Ви вважаєте за краще дітей вбивати, аніж годувати. Отже, якщо я вважаю ваші висловлення людиноненависницькими, а я саме так і вважаю, я маю за вашою ж логікою, пожаліти, що в свій час ваші батьки замість вбити Вас, годували, виховували, вдягали, вчили,... А результат - аморальна людина, що ненавидить і готова вбити собіподібного.
Наверх

Ccылка
//*реализация определенных мер предлагаемых автором должна быть взаимосвязана с экономической возможностью и обеспечением. По этим причинам высказанные автором мысли больше напоминают лозунги "угнетенных пациентов" на площади. Если говорить о содержании идей высказанных автором, то я с большинством не могу согласиться.*//

Критика, якщо вона посилається на економічну необгрунтованість, теж має містити конкретику: що саме економічно необгрунтоване і чому? з чим саме Ви не можете погодитись і чому? На яке конкретно ваше питання я маю відповісти, прочитавши ваш коментар? Де ваші конкретні зауваження чи пропозиції?

Такі коментарі більше схожі на висловлювання свого чергового "фе", для галочки, а не на конструктивну критику.
Наверх

Ccылка
//*Особенно улыбнул дать возможность ВИЧ пациентам выбирать самостоятельно лекарства.*//

Нещодавно дивився аналітичну передачу щодо проблем ВІЛ-інфікованих. Так хворі саме на те і жалілися, що ліки, які їм нав'язує держава, почасти погані, неефективні, а зробити нічого не можна: тендер! Може Вам наплювати на долі цих людей? Це розповсюджено. Людям байдуже до проблем інших, доки такі проблеми не спіткають їх самих, або їх рідних і близьких.
Наверх

Ccылка
//*Автор хочет повоевать с врачами? А не подумал, что будет, если врачи в ответ соберутся повоевать с ним?*//

Думаю, це Вам краще подумати, на чиєму боці Ви. А щодо "порушення принципів юриспруденції")), то чекаю на ваші конкретні зауваження.
Наверх

Читают тему
гостей: 1, пользователей: 0, из них скрытых: 0

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua