На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

19 березня 2013 р. у Києві відбудеться літературний вечір, присвячений Ліні Костенко

Версия для печати Версия для печати

15.03.2013 15:52:58 |  

19 березня 2013 р. о 19:00 в Києві (вул. Гончара, 33) відбудеться літературно-музичний вечір, приурочений дню народженню поетеси Ліни Костенко. Про це повідомили організатори вечора, Молодіжна інформаційна спільнота "Сіль".

"Цей вечір ми плануємо не стільки як святкування в звичному сенсі цього слова, а як вечір-подяку за її творчість. Хочеться створити сімейну атмосферу й поділитися теплом, яке дарує творчість письменниці", – розповіла організатор Тетяна Моцак.

Поезію Ліни Костенко і свої твори читатимуть Світлана Поваляєва, Анна Малігон, Юлія Скорода, Василь Куйбіда та Світлана Балагула.

Цікаву розповідь про поетесу готує журналістка та громадська діячка Катерина Гладка. А київські гурти "Колір Ночі" та "Інше Небо" подарують відвідувачам гарну музику.

Талановитий режисер Андрій Приймаченко зніматиме відеовітання присутніх. Організатори зазначають, що вітання обов’язково доставлять адресату.

Також планують провести конкурс на найкраще прочитання поезії іменинниці.

Зазначимо, що торік день народження поетеси святкували на Хрещатику літературним флешмобом. Молоді кияни декламували "живим ланцюгом" поезію Ліни Василівни, а також створили "живий вірш".

Нагадаємо, у Львові у день народження Ліни Костенко у палаці культури імені Гната Хоткевича відбудеться прем’єра музично-поетичної вистави "З Днем народження, пані Ліно!".

Источник:  Освітній портал
Ссылка на источник:  http://www.osvita.org.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 615

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 523

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua