На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Продовжується Національний тур Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище"

Версия для печати Версия для печати

24.02.2009 10:59:37 |  

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2008-2009 рік Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за участю Національного координатора проекту SPARE в Україні громадської організації "Екологічний клуб "Еремурус" і за підтримки Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, НАЕР, програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), Української національної інформаційної агенції, Національного радіо УР-1 та національного спонсора конкурсу компанії "Danfoss" провів Національний тур Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище".

Міжнародний конкурс проходить в два етапи:

1. національний етап - з 1 листопада 2008 року до 1 березня 2009 року;

2. міжнародний етап - 1 квітня до 1 травня 2009 року.

У Національному турі Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище" взяли участь 85 педагогічних проектів, 219 учнівських та студентських проектів з 21 області України, Автономної Республіки Крим та м. Києва. Найбільшу кількість учнівських проектів отримано з Луганської області - 43, Дніпропетровської - 26, Хмельницької - 22, Тернопільської - 20, Запорізької - 17; у номінації "Для педагогічних працівників " найбільшу активність виявили педагоги Хмельницької (15 робіт), Рівненської (13 робіт), Луганської (9 робіт), Запорізької (9 робіт) областей.

За рішенням компетентного журі для участі у фіналі очного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище" були відібрані 43 кращі молодіжні проекти.

16-17 лютого 2009 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено очний етап Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище". Конкурс відбувався під гаслом "Ми можемо зменшити викиди парникових газів". Підсумки його оголошуються у день річниці набуття чинності Кіотського протоколу. Особливість проведення очного туру в тому, що діти перед журі захищають свої винаходи безпосередньо на стендах, з демонстрацією діючих моделей, технічних і економічних розрахунків.

Спонсором призового фонду конкурсу виступило товариство з іноземними інвестиціями "Данфосс ТОВ", надавши призовий фонд у сумі 6 тис. грн. Товариство "Данфосс ТОВ" заснувало спеціальну номінацію конкурсу з новітніх технологій у системах гарячого водопостачання.

Результати очного етапу Національного туру: роботи переможців - 2 вчительських і 3 учнівських проекти - будуть відправлені на міжнародний етап конкурсу до Норвегії, м. Осло.

Інформацію про підсумки проведення заходу розміщено на сайті НЕНЦ:
www.nenc.gov.ua

Источник:  Прес-служба МОН України
Ссылка на источник:  http://www.mon.gov.ua/main.php?query=newstmp/2009_1/24_02/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 618

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 526

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua