На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

5 грудня 2009 р. відбудеться Показ стрічки "Ера дурнів"

Версия для печати Версия для печати

30.11.2009 17:10:42 |  

5 грудня 2009 р. о 19.00 відбудеться Показ стрічки "Ера дурнів" (Синя зала Будинку кіно, м. Київ, вул. Саксаганського, 6).

Фільм буде показано оригінальною мовою з українськими субтитрами. Вхід вільний.

Національна спілка кінематографістів України і програма Волонтери ООН в Україні повідомляють про перший український показ документального фільму "Ера дурнів" спільної роботи режисера Франні Армстронґ (`McLibel') і продюсера фільму "Одного разу у вересні", що здобув премію "Оскар", Лізі Джилет.

"Ера дурнів" (Великобританія, 2008) – амбіційна стрічка, яка вдало поєднує драму, документалістику і анімацію. Головну роль в фільмі грає Піт Постлтуейт, якого було номіновано на премію "Оскар".

Події стрічці відбуваються в далекому 2055 році, коли людський світ вже більше не існує. Архівіст – герой Піта Послтуейта, – використовуючи "архівні матеріали" показує глядачам, що сталося після 2008 року. "Чому ми не зупинили кліматичні зміни, коли у нас була можливість?", дивується він.

Даний показ присвячений відзначенню Міжнародного дня волонтерів (МДВ), який світова спільнота святкує кожного року з ціллю відзначити роботу волонтерів і підвищити рівень поінформованості громадськості щодо вагомого внеску добровольців у суспільство. З огляду на проведення Конференції з питань зміни клімату, яка розпочнеться 7 грудня 2009 року в Копенгагені, темою цьогорічного МДВ було обрано "Волонтерство заради нашої Планети". Під час Копенгагенської конференції лідери 192 Держав-членів ООН зберуться, аби знайти спільні шляхи вирішення одного з найскладніших викликів сьогодення – зміни клімату.

Показом цього фільму ВООН намагається привернути увагу громадськості до інформаційної кампанії ООН "Укладемо угоду!".

Контакти:

Олександр Шплюк
Національна спілка кінематографістів України
(044) 287-52-80
http://www.ukrkino.com.ua/

Источник:  Електронний бюлетень ГУРТ

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 621

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 527

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua