На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Україна вперше ввійде у керівний склад ЮНЕСКО

Версия для печати Версия для печати

01.04.2016 10:25:58 |  
Протягом найближчих чотирьох років Україна буде представлена у керівному складі Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту (CIGEPS).

Про це у четвер під час прес-конференції повідомив заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, заступник Голови Національної Комісії України у справах ЮНЕСКО Микола Мовчан, якого було обрано віце-головою CIGEPS.

"Вперше за історію незалежності представник України увійшов до керівного складу Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту. Це відбулося наприкінці лютого на черговій сесії організації у Монако. Головуючою у цьому комітеті стала Південна Африка, іншими віце-президентами від відповідних регіональних груп були обрані представники Ірану, Колумбії, Оману та Туреччини", - зазначив Мовчан.

За його словами, Україна головує у другій регіональній групі CIGEPS і представляє країни Східної Європи, Балтії, Центральної Європи, Балкан.

"ЮНЕСКО є важливим інструментом для реалізації інтересів України у сфері фізичного виховання та спорту на міжнародній арені. Тим більш, що послами цієї поважної організації є відомі українці - президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, брати Віталій та Володимир Клички. Вони активно просувають ідеї співпраці України з ЮНЕСКО у питаннях розвитку фізичної культури та спорту", - сказав урядовець.

Прикладом плідної співпраці на міждержавному рівні у сфері фізвиховання, спорту, а також молодіжної політики, Мовчан назвав українсько-литовські відношення.

"Ми активно розвиваємо співпрацю з національною комісією, постійним представництвом Литви при ЮНЕСКО. На вчорашньому засіданні Кабінету Міністрів, зокрема, було затверджено персональний склад української частини Комітету Українсько-Литовської Ради обміну молоддю. У планах Ради проведення конкурсу, за результатами якого буде визначено кращі молодіжні проекти, спрямовані на заохочення співпраці у сфері міжкультурного діалогу, пропагування толерантності, взаєморозуміння і кращої обізнаності української та литовської молоді, що відбудуться в Україні та Литві протягом року", - повідомив заступник міністра молоді та спорту.

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс у свою чергу зазначив, що обрання Миколи Мовчана віце-головою Міжурядового комітету ЮНЕСКО поглиблюватиме литовсько-українське співробітництво не тільки на двосторонньому рівні, а й у багатосторонньому контексті.

"Справи ЮНЕСКО є дуже важливими для наших країн. І обрання представника України до одного з її керівних органів є додатковою можливістю для подальшого розвитку нашої співпраці. До речі, цього року ми відзначаємо 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків між Литвою та Україною. Цій події присвячуються багато заходів, які спрямовані на обміном досвідом європейської інтеграції", - підкреслив Марюс Януконіс.

Нагадаємо, у лютому ЮНЕСКО відмовило Росії і не визнало музей-заповідник "Херсонес Таврійський" російським. 
Источник:  Вголос
Ссылка:  http://vgolos.com.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua