На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

У Росії продовжують слухання справи про вбивство Нємцова

Версия для печати Версия для печати

26.07.2016 11:01:50 |  
У Московському окружному військовому суді 26 липня продовжаться попередні слухання у справі про вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова. Вони відбуваються у закритому режимі.

Очікується, що суд оголосить рішення за поданим напередодні клопотанням обвинувачення і захисту. Прокуратура просила продовжити арешт фігурантів справи, їхні адвокати – про те, щоб справу розглядав суд присяжних.

Перед початком слухань 25 липня біля приміщення суду у столиці Москві відбулися поодинокі пікети з вимогами знайти замовників убивства Бориса Нємцова і допитати в цій справі голову Чечні Рамзана Кадирова. Соратники й родичі загиблого вважають його причетним до вбивства. Будівля була оточена бійцями спецзагону поліції, слухання відбувалися за зачиненими дверима.

Колишнього віце-прем’єр-міністра Росії, критика дій Кремля Бориса Нємцова вбили ввечері 27 лютого 2015 року в центрі Москви, неподалік Кремля. У цій справі затримали п’ятьох вихідців із Чечні, яких вважають виконавцями вбивства. Усі вони не визнають своєї вини. Також суд санкціонував арешт заочно колишньому офіцерові батальйону сил МВС Чечні як імовірному організаторові. Щодо замовників, за офіційною версією, розслідування ще триває.
Источник:  Радіо Свобода
Ссылка:  http://www.radiosvoboda.org/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua